| Σειρά | GREEN CACTUS |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Κρεμαστό |
| Χρώμα Σώματος | Πράσινο , Διάφανο |
| Τάση Λειτουργίας | 2 x ΑΑ Μπαταρίες DC 3V |
| Ισχύς | 2W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥90CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τύπος | Διακοσμητική |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Μέταλλο |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥25000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Μέταλλο |
| Βάρος Προϊόντος | 310g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 30τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 25 x 20 x 10εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 320g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1000g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 67 x 32 x 32εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 6000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 13721g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |