| Σειρά | FLOODDIMO |
| Σχήμα | Σποτ |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιφανειακό , Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 54W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 440W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 5130lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 95lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Φυσικό Λευκό 4500K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 10° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 26 x 29 x 31εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 4150g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 3τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 25 x 25 x 31εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 4560g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 3875g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 79.5 x 26 x 33.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 13953g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 13849g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |