| Σειρά | TREEGAL |
| Σχήμα | Σποτ |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιφανειακό , Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ισχύς | 3W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 30W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 315lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 105lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ultra Θερμό Λευκό 2200K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 15° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5 x 5 x 13εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 245g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 6 x 5.5 x 13εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 260g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 86g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 29.5 x 29.5 x 23.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 5304g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 4090g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |