| Σειρά | GOLIATH |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 500W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 4000W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 80000lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 160lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Φυσικό Λευκό 5000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 75° , 135° |
| Τύπος LED | SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 62 x 22 x 45εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 14640g |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 63 x 47 x 15εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 15540g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 8883g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 63 x 47 x 15εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15540g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8883g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |