
| Σειρά | LUMOVOX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιφανειακό |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | Φωτοβολταϊκό DC 3.5-5V |
| Ισχύς | 100W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 5000lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 50lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Τύπος LED | SMD |
| Αυτονομία | 8-12/Ώρες |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Ηλιακός , Χειριστήριο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 25 x 5.5 x 17.5εκ |
| Διάσταση Φωτοβολταϊκού Πάνελ | 26 x 5 x 35εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 255εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1395g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 10τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 36.5 x 8.5 x 26.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1650g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1644g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 39 x 34 x 76εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 16830g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20155g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |