
| Σειρά | LUMOVOX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιφανειακό |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | Φωτοβολταϊκό DC 3.5-5V |
| Ισχύς | 400W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 20000lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 50lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Τύπος LED | SMD |
| Αυτονομία | 8-12/Ώρες |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Ηλιακός , Χειριστήριο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 45 x 7.5 x 30.5εκ |
| Διάσταση Φωτοβολταϊκού Πάνελ | 38 x 4 x 53εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 255εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 4130g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 5τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 55.5 x 10 x 36.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 4650g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 4051g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 57 x 38 x 48εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 23715g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20793g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |