
| Σειρά | WASHERMARGO |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιδάπεδιο , Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ισχύς | 24W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 180W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 2640lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 110lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 30° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 100 x 4 x 5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1070g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 102 x 8 x 6.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1185g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1061g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 104 x 33 x 32εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 24174g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 21965g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |