| Σειρά | WASHERMARGO |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ισχύς | 9W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 70W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 945lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 105lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ultra Θερμό Λευκό 2200K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 30° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ντιμαριζόμενο |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 50 x 4 x 5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 623g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 52 x 5 x 6εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 750g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 312g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 54 x 35 x 31εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11718g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |