| Σειρά | DIGIBAR |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιφανειακό , Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Ασημί , Γκρι |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ισχύς | 12W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 90W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 720lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 60lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGB |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 100 x 3.2 x 3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 535g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 44τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 102 x 4 x 4εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 600g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 326g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 108 x 33 x 16εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 26928g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11405g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |