
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 20W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 2000lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 100lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGBW+WW |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥85CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | ≥80 | 69° , 180° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Smart WiFi , Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 14.5 x 12.5 x 3.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 540g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 20 x 18 x 5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 613g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 360g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 52 x 40 x 23εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 13450g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 9568g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |