| Σειρά | MULTICOLOR |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 30W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 200W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1950lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 65lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGB |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥85CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | ≥80 | 69° , 120° |
| Τύπος LED | LUMILEDs SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Χειριστήριο , Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 17 x 4.5 x 20εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 15εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 852g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 20.5 x 7 x 24.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 960g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 703.15g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 42.5 x 38 x 51εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 19584g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 16473g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |