| Σειρά | AURORA |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 20W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 140W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 2500lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 125lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥85CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | ≥80 | 69° , 120° |
| Τύπος LED | LUMILEDs SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Ανιχνευτής Κίνησης |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 12 x 5 x 14.5εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 30εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 220g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 30τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16 x 13 x 4.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 260g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 187.2g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 50 x 25 x 28εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8400g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 7000g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |