| Σειρά | AURORA |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 50W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 320W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 6250lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 125lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥85CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | ≥80 | 69° , 120° |
| Τύπος LED | LUMILEDs SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Ανιχνευτής Κίνησης |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 21 x 5 x 21εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 30εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 572g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 23 x 5 x 21.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 645g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 494.5g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 46 x 27 x 44.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 14000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11053g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |