| Σειρά | GLOBE |
| Ντουί | E27 |
| Σχήμα | Γλόμπος |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 6W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 60W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 560lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 93lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ρυθμιζόμενο Λευκό CCT |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 320° |
| Τύπος LED | FILAMENT |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Τύπος | A60 |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6 x 6 x 11εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 30.2g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 6.5 x 6.5 x 13.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 53.7g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 114.075g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 35 x 34.5 x 29εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3260g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 7003g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |