| Σειρά | BUBBLE |
| Ντουί | E27 |
| Σχήμα | Γλόμπος |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 4W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 80W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 840lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 210lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τύπος LED | FILAMENT |
| Τύπος | G95 |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί |
| Βάρος Προϊόντος | 58g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 10 x 16εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 111g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 320g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 53 x 53 x 34εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 7500g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 19101g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |