| Σειρά | FLOODO |
| Ντουί | GU10 |
| Σχήμα | Σποτ |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 8W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 80W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 800lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 116lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Τύπος LED | SMD |
| Τύπος | MR16 |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5 x 5 x 5.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 50g |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 100τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 5 x 5 x 6εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 56g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 30g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 53 x 26.5 x 14.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3060g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 4073g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |