| Σειρά | DE VALERA |
| Σχήμα | Σποτ |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 5W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 40W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 485lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 97lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Φυσικό Λευκό 4500K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 60° |
| Τύπος LED | SMD |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP44 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 9 x 4εκ |
| Τρύπα Κοπής | 8 x 8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 47g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 9 x 4.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 60g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 81g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 52 x 20 x 27εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3200g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 5616g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |