| Σειρά | PLUTO-M |
| Σχήμα | Σποτ |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Χωνευτό |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 10W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 85W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1250lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 125lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX COB |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.4 x 8.4 x 6.5εκ |
| Τρύπα Κοπής | 7.5 x 7.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 205g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 10 x 8εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 235g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 160g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 53 x 22 x 43εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11500g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 10027g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |