| Σειρά | PLUTO-B |
| Σχήμα | Σποτ |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Χωνευτό |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 15W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 125W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1875lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 125lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX COB |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.4 x 10.4 x 6.5εκ |
| Τρύπα Κοπής | 9.5 x 9.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 311g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 12.5 x 12.5 x 10εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 360g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 312.5g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 65 x 27 x 56εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15750g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 19656g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |