| Σχήμα | Σποτ |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 15W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 225W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 2250lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 150lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Τύπος LED | COB |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 13.5 x 13.5 x 15.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 700g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 15 x 15 x 16εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 750g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 720g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15 x 15 x 16εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 750g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 720g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |