| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ισχύς | 30W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 300W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 3600lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 120lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥85CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX COB |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.5 x 15 x 20.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 600g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 11 x 16 x 21εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 650g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 739.2g |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 32500g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 37000g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |