
| Σειρά | ZENGGE-WFMNA |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | DC5-24V |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | WiFi 2.4G , Eφαρμογή Bluetooth |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SPI / TTL |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.5 x 4.5 x 1.5εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 26g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 17 x 12 x 1.8εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 55g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 73g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 25 x 14 x 19εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1122g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1333g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |