
| Σειρά | SP611E |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | DC5-24V |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | WiFi 2.4G , Eφαρμογή Bluetooth |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SPI / TTL |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6.5 x 3.3 x 1.5εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 11εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 20g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 18 x 12 x 1.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 53g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 65g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 25 x 14 x 19εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1081g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1333g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |