
| Σειρά | DIMMERME |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC5-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | DC5-24V |
| Ισχύς | 192W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | RF 2.4G , Χειριστήριο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5.7 x 3 x 1.2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 110g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 8 x 5 x 5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 130g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 40g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8 x 5 x 5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 130g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 40g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |