
| Σειρά | DIMMERONIA |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | AC 100-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | AC100-240V |
| Ρεύμα Εξόδου | ≤ 1.5A |
| Ισχύς | 350W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | RF 2.4G , Χειριστήριο |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.6 x 4 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 16.5g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 100τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 10 x 4.6εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 187.9g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 96g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 42.5 x 34.5 x 53εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 18790g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15542g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |