
| Σειρά | DIMMERALI |
| Τάση Λειτουργίας | DC 12-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC12-24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | DC12-24V |
| Ισχύς | 192W |
| Χρώμα Σώματος | Μπεζ |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.9 x 6 x 5.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 56g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 100τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 9.3 x 6.5 x 6.2εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 78g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 75g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 35.5 x 34 x 40εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8460g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 9656g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |