
| Σειρά | SKYDANCE |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | AC220-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | AC220-240V |
| Ρεύμα Εξόδου | ≤ 2A |
| Ισχύς | 480W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Συνδεσιμότητα DMX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Ράγας |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.5 x 5 x 6.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 133g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 24τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 12 x 7.5 x 5.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 164g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 99g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 35 x 13 x 32εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3936g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 2912g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |