| Σειρά | SKYDANCE |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | AC220-240V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | AC220-240V |
| Ρεύμα Εξόδου | ≤ 5A |
| Ισχύς | 1200W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Συνδεσιμότητα DMX |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 17 x 5 x 2.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 140g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 10τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 17.5 x 5.5 x 3εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 176g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 58g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 28 x 18 x 7εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1795g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 705g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |