| Σειρά | SKYDANCE |
| Τάση Λειτουργίας | DC 12-48V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC12-48V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | DC12-48V |
| Ισχύς | 480W |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | RF 2.4G |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.7 x 7.5 x 3.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 240g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 8 x 4.5 x 11εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 270g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 80g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 56 x 10 x 17εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 5508g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1904g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |