| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | DC24V |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | AC220-240V |
| Ισχύς | 800W |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Βάρος Προϊόντος | 1200g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1400g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 3840g |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1400g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3840g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |