| Σειρά | CHARLOTTE |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι , Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Γυαλί , Μέταλλο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Κρεμαστό |
| Μέγεθος | 23εκ |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Μη Ντιμαριζόμενο |
| Ισχύς | 5W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 500lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμό Λευκό 2700K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Τύπος LED | SMD |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥25000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 23 x 23 x 23εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 120εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 980g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 31 x 31 x 14εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1573g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 2690g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 31 x 31 x 14εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1573g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 4877g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |