| Σειρά | DEXTER |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Κρεμαστό |
| Μέγεθος | 73εκ |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Ισχύς | 90W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 450W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 10080lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 112lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ρυθμιζόμενο Λευκό CCT |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 300° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων , Χειριστήριο |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 73 x 73 x 16εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 130εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1639g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 74 x 18 x 68εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 3150g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 18120g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 74 x 18 x 68εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3150g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 18120g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |