
| Σειρά | VEGGIE |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιδάπεδιο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | Φωτοβολταϊκό DC 3.5-5V |
| Ισχύς | 10W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 25W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 500lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 50lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Τύπος LED | SANAN SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Ηλιακός , Αισθητήρας Ημέρας-Νύχτας |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό , Αλουμίνιο |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥25000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 26 x 26 x 60εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1730g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 4τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 27 x 27 x 31εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 2100g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 4519.8g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 67 x 56 x 34εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8568g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 25513.6g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |