| Σειρά | TREELIGHT-LINA |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Καρφωτό σε Χώμα |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Ισχύς | 6W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 50W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 630lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 105lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGBW |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 30° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.5 x 18 x 40εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 819g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 16τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 18 x 13 x 13εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 900g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 608.4g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 70 x 28 x 56εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15360g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 21952g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |