| Σειρά | TREELIGHT-RIVA |
| Χρώμα Σώματος | Γκρι |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Καρφωτό σε Χώμα |
| Τάση Λειτουργίας | DC 24V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Ισχύς | 24W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 180W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 2040lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 85lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGBW |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 10° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 20.5 x 20.5 x 6.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1133g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 10τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 22.5 x 10.2 x 23εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1209g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1055.7g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 52 x 24.5 x 47εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 12400g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11975g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |