| Σειρά | PUSH ON |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Ασημί |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥35000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 1.8 x 1.8 x 2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 11.2g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 40τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 5 x 2εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 15g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 20g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20.5 x 13 x 5.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 520g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 293g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |