| Σειρά | LARA |
| Είδος | Πολύφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Καφέ , Μπεζ |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό |
| Ύφος | Vintage |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Τάση Λειτουργίας | 2 x ΑΑ Μπαταρίες DC 3V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Ισχύς | 3W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 7W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 300lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 100lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τύπος LED | DIODE |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥20000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 62.5 x 62.5 x 70εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 89g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 100τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 43 x 12 x 2εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 100g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 206.4g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 42 x 28 x 35εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 10520g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8230g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |