| Σειρά | DIGICOLUMN |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Πλαστικό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Ισχύς | 16W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 90W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1280lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 80lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGB |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥60CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Χειριστήριο , Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥25000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3 x 3 x 45εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 570g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 44 x 11.5 x 5.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 710g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 560g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 47 x 44.5 x 30εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 12550g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |