
| Σειρά | CRYSTAL |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Διάφανο |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ναι |
| Ισχύς | 1W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 10W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 100lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 100lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Πολύχρωμο RGBW |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥60CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενο , Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP44 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.5 x 11.5 x 25.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 276g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 12.5 x 12.5 x 28εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 415g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 875g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 63 x 50 x 30εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8466g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 18900g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |