| Σειρά | FREDDIE |
| Είδος | Δίφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Ισχύς | 15W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 130W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1800lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 120lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ρυθμιζόμενο Λευκό CCT |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 300° |
| Τύπος LED | LUMILEDs SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 20 x 7.5 x 25εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 340g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 23 x 8 x 23εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 430g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 846g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 85 x 48 x 25εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 9900g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20400g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |