| Σειρά | TEARS |
| Είδος | Μονόφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Ισχύς | 3W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 25W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 330lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 110lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ρυθμιζόμενο Λευκό CCT |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Τύπος LED | LUMILEDs SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Εναλλαγή Χρωμάτων |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3.2 x 3.2 x 51.5εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 50εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 520g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 25τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 56 x 13 x 15εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 765g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 2184g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 71 x 71 x 65εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20800g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 65533g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |