| Σειρά | LADY-S |
| Είδος | Δίφωτο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος Φωτισμού | Ενσωματωμένο LED |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Όχι |
| Ισχύς | 6W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 45W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 600lm |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | 100lm/W |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Φυσικό Λευκό 4500K |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | ≥80CRI/RA |
| Γωνία Δέσμης | 36° , 360° |
| Τύπος LED | BRIDGELUX COB |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Φορτιστής USB |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 15 x 15 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 523g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16 x 16 x 8εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 580g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 409g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 40 x 31.5 x 32εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 11700g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8064g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |