| Brand Name - Εμπορικό Σήμα | GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP |
| Series - Σειρά | Repair Tools Set - Σετ Εργαλείων |
| Product SKU - Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος | 79978 |
| Product Category - Κατηγορία/Τύπος Προϊόντος | Tools - Εργαλεία |
| Soldering Power - Ισχύς Συγκόλλησης | 90 W |
| Vacuum Pressure - Πίεση Κενού | 600mm Hg |
| Temperature Range - Εύρος Θερμοκρασίας | 100 ~ 450 °C |
| Soldering Temperature - Θερμοκρασία Συγκόλλησης | 200-480°C |
| Heating Element - Στοιχείο Θέρμανσης | Iron Heater |
| Image Sensor - Αισθητήρας Εικόνας | 0.3M HD CMOS Sensor |
| Photo Resolution - Ανάλυση Φωτογραφίας | 2560 x 1920 |
| Video Capture Resolution - Ανάλυση Λήψης Βίντεο | 640 x 480 |
| Focus Range - Εύρος Εστίασης | Manual Focus 15~44mm |
| Frame Rate - Ρυθμός Καρέ | Max. 30f/sv |
| Magnification - Μεγέθυνση | 1600X |
| Video Format - Μορφή βίντεο | AVI |
| Adjustable illumination - Ρυθμιζόμενος φωτισμός | 8 built-in LED diodes |
| Snapshot Format - Μορφή Στιγμιότυπου | JEPG/BMP |
| PC Interface - Διασύνδεση Υπολογιστή | USB3.0 & USB2.0 & USB1.1 |
| System Support - Υποστήριξη Συστήματος | Win2000/2003/XP/Win7/Win8/Win10 |
| Certificates & Standards - Πιστοποιητικά & Πρότυπα | CE EMC Directive 2014/30/EU - CE LVD Directive 2014/35/EU - RoHS 2 Directive 2011/65/EU-(EU)2015/863-(EU)2017/2102 - ᐊVDEᐅ Cable |
| Warranty - Εγγύηση | 2 Years - 2 Χρόνια |
| Tweezer ESD-10 | Fine tip, Straight (122mm / 4.8inch) |
| Tweezer ESD-11 | Fine tip, Straight (140mm / 5.5inch) |
| Tweezer ESD-12 | Fine tip, Straight (135mm / 5.3inch) |
| Tweezer ESD-13 | Rounded spade tip, Straight (120mm / 4.7inch) |
| Tweezer ESD-14 | Super fine tip, Straight (120mm / 4.7inch) |
| Tweezer ESD-15 | Fine tip, Angled (124mm / 4.88inch) |
| Tweezer ESD-16 | Fine tip, straight (127mm/) |
| Tweezer ESD-17 | Fine tip, angled (125mm/) |
| Tweezer ESD-34A | (122mm / 4.8inch) |
| Torx | T1 T2*2 T3*2 T4*2 T5*2 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 - Torx security T6H T7H T8H T9H T10H T15H T20H |
| Phillips | PH0000*2 PH000*2 PH00*2 PH0*2 PH1*2 PH2*2 |
| Tri-wing | Y0.6*2 Y2.0 Y2.5 Y3.0 |
| Triangle | △2.0 △2.3 △2.6 △3.0 |
| Pentalobe (Star Head) | P2(0.8)*2 P5(1.2)*2 P6(1.5) P8(2.0) |
| Hexagon | H0.7 H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0 H4.5 H5 H6 |
| Slit | SL1.0 SL1.5*2 SL2.0*2 SL2.5*2 SL3.0*2 SL3.5*2 SL4.0*2 |
| Mini Socket Bits | M2.5 M3.0 M3.5 M4.0 M4.5 M5.0 M5.5 |
| Pozidriver | PZ00 PZ0 PZ1 PZ2 |
| Square | S0 S1 S2 |
| SIM Eject Bit | 0.8 1.0 |
| U-Type | U2.6*2 U3.0*2 |
| Special W | W2.0 W2.5 |
| Inner Phillips | PH2 |
| Product Dimensions - Διαστάσεις Προϊόντος | L26 x W18 x H5.5cm |
| Product Weight - Βάρος Προϊόντος | 700g |
| Packing Type - Τύπος Συσκευασίας | GloboStar® Label - Ετικέτα GloboStar® |
| Quantity per Inner Box - Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1 pc - 1 Τεμ. |
| Quantity per Master Box - Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 5 pc - 5 Τεμ. |
| Inner Box Dimensions - Διαστάσεις Συσκευασίας | L27 x W19 x H7cm |
| Product Weight with the Packaging - Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 710g |
| Master Box Dimensions - Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | L28 x W17 x H26cm |
| Master Box Net Weight - Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 3621g |
| Master Box Gross Weight - Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 2475g |
| Shipping Method - Τρόπος Αποστολής | By Any Way (Courier or Shipping) - Με Οποιοδήποτε Τρόπο (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική) |