
| Σειρά | SENSORIO |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5V |
| Υλικό Κατασκευής | Θερμοπλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+60 °C |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 4 x 1.4 x 0.8εκ |
| Μήκος Ανάρτησης | 20εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 5g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 10 x 6 x 1εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 8g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 10 x 6 x 1εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 8g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |