
| Σειρά | MATRIX |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 20W |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥20000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Συμβατή Σειρά | MATRIX |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 7.5 x 4 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 95g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 20τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 8 x 4 x 8εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 100g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 51g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 20 x 10 x 25εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 4920g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1000g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |