
| Σειρά | MATRIX |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 12W |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5V |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥20000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Συμβατή Σειρά | MATRIX |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6.6 x 2.8 x 2.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 33g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 2τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 7 x 3 x 3εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 35g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 13g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 22 x 12 x 25εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 2000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1320g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |