
| Σειρά | MATRIX |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 10W |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥20000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Συμβατή Σειρά | MATRIX |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3.6 x 2.3 x 8.2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 37g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 2τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 50τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 4 x 2.5 x 9εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 40g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 18g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 28 x 20 x 10εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 2000g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 1120g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |