
| Σειρά | MATRIX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 10W |
| Pixel Pitch | P5.7 |
| Τύπος LED | SANAN SMD |
| Pixel Density | 1024 Dots |
| Ανάλυση Module | 32 x 32 Pixels |
| Φωτεινότητα | ≥ 4500cd/㎡ |
| Γωνία Θέασης | 140° |
| Gray Grade | >14 Bits |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Συχνότητα Καρέ | ≥60 Hz |
| Ρυθμός Ανανέωσης | ≥1920 Hz |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Eφαρμογή Bluetooth |
| Υλικό Κατασκευής | Πλαστικό ABS , Θερμοπλαστικό PMMA |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 20 x 2.6 x 20εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 470g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 10τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 28 x 23 x 4εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 685g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 515g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 53 x 23 x 29εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 7160g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 7070g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |