
| Σειρά | MATRIX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 20W |
| Pixel Pitch | P7 |
| Τύπος LED | SANAN SMD |
| Pixel Density | 6144 Dots |
| Ανάλυση Module | 192 x 32 Pixels |
| Φωτεινότητα | ≥ 4500cd/㎡ |
| Γωνία Θέασης | 140° |
| Gray Grade | >14 Bits |
| Τάση Λειτουργίας | AC 220-240V |
| Συχνότητα Καρέ | ≥60 Hz |
| Ρυθμός Ανανέωσης | ≥1920 Hz |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Eφαρμογή Bluetooth |
| Υλικό Κατασκευής | Εύκαμπτο PU , Εύκαμπτο PCB |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Συμβατά Εξαρτήματα | GLB-106-0023 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 145 x 0.4 x 28εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1720g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 6τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 29 x 15.5 x 16εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 2505g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1438g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 49 x 30.5 x 33εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 15560g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 9864g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |