
| Σειρά | MATRIX |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτοίχιο |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Ισχύς | 10W |
| Pixel Pitch | P9 |
| Τύπος LED | SANAN SMD |
| Pixel Density | 2304 Dots |
| Ανάλυση Module | 144 x 16 Pixels |
| Φωτεινότητα | ≥ 4500cd/㎡ |
| Γωνία Θέασης | 140° |
| Gray Grade | >14 Bits |
| Τάση Λειτουργίας | DC 5V |
| Συχνότητα Καρέ | ≥60 Hz |
| Ρυθμός Ανανέωσης | ≥1920 Hz |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Eφαρμογή Bluetooth |
| Υλικό Κατασκευής | Εύκαμπτο PU , Εύκαμπτο PCB |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+40 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Συμβατά Εξαρτήματα | GLB-106-0026, GLB-106-0025 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 133 x 0.4 x 19.2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1010g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 12τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 19.9 x 13.2 x 13.2εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 1415g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 693g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 42 x 41.5 x 28εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 14683g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 9761g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |